Тепло в квартирах дніпрян: буде чи не буде? | Відкритий

Тепло в квартирах дніпрян: буде чи не буде?

У Дніпрі розпочався опалювальний сезон. Як підготувалися ЖБК та Теплоенерго до зими та чи не змерзнуть мешканці міста, говорили з головою правління Асоціації ОСББ “Добробут” Владиславом Мирошниченко і головою ЖБК – 118 “Ореол” Олегом Браславцем у пресцентрі каналу “Відкритий”

Опалювальний сезон у Дніпрі розпочався наприкінці жовтня. Але вже зараз можна сміливо говорити про те, що цієї зими в квартирах дніпрян буде тепло.

“Майже на 80% Дніпро справилося з запуском опалення. Завдяки злагодженим та спільним діям ОСББ та Теплоенерго, містяни отримали тепло в свої квартири, ” – говорить голова ЖБК – 118 Олег Браславець.

Якщо і залишилися проблеми, то їх вирішують ОСББ та місцева влада. “Цього року спостерігається позитивна динаміка в роботі усіх підрозділів місцевої влади та громадських організацій. І ми вдячні відповідальним громадянам, які миттєво та спільними зусиллями розв’язують питання щодо облаштування та опалення будинків”, – зазначає голова правління Асоціації ОСББ “Добробут” Владислав Мирошніченко. 

Проте, проблем залишається безліч. Це і старі будинки, які не ремонтувались роками, стояки, що не перевірялись належним чином та безвідповідальні мешканці багатоповерхівок. Через це у деяких помешкання тепла буде таки менше.

 “Поступово, повільно, але ми зменшуємо кількість незакритих питань. І сподіваємося на всебічну допомогу Теплоенерго та самих дніпрян”, – зауважив Владислав Мирошниченко. 

Активісти закликають брати відповідальність за своє житло на себе, не сподіватись, що хтось вирішить існуючі проблеми. Та об’єднуватись для подолання комунальних негараздів.

Але тепло в  квартирах Дніпра є і взимку ніхто не буде мерзнути.

Теги:

Оцените этот материал: