Тепло в квартирах дніпрян: буде чи не буде?

У Дніпрі розпочався опалювальний сезон. Як підготувалися ЖБК та Теплоенерго до зими та чи не змерзнуть мешканці міста, говорили з головою правління Асоціації ОСББ «Добробут» Владиславом Мирошниченко і головою ЖБК — 118 «Ореол» Олегом Браславцем у пресцентрі каналу «Відкритий»

teplo1

Опалювальний сезон у Дніпрі розпочався наприкінці жовтня. Але вже зараз можна сміливо говорити про те, що цієї зими в квартирах дніпрян буде тепло.

«Майже на 80% Дніпро справилося з запуском опалення. Завдяки злагодженим та спільним діям ОСББ та Теплоенерго, містяни отримали тепло в свої квартири, » — говорить голова ЖБК — 118 Олег Браславець.

Якщо і залишилися проблеми, то їх вирішують ОСББ та місцева влада. «Цього року спостерігається позитивна динаміка в роботі усіх підрозділів місцевої влади та громадських організацій. І ми вдячні відповідальним громадянам, які миттєво та спільними зусиллями розв’язують питання щодо облаштування та опалення будинків», — зазначає голова правління Асоціації ОСББ «Добробут» Владислав Мирошніченко. 

Проте, проблем залишається безліч. Це і старі будинки, які не ремонтувались роками, стояки, що не перевірялись належним чином та безвідповідальні мешканці багатоповерхівок. Через це у деяких помешкання тепла буде таки менше.

 «Поступово, повільно, але ми зменшуємо кількість незакритих питань. І сподіваємося на всебічну допомогу Теплоенерго та самих дніпрян», — зауважив Владислав Мирошниченко. 

Активісти закликають брати відповідальність за своє житло на себе, не сподіватись, що хтось вирішить існуючі проблеми. Та об’єднуватись для подолання комунальних негараздів.

Але тепло в  квартирах Дніпра є і взимку ніхто не буде мерзнути.

Теги: