Товариству Червного хреста виповнюється 102 роки: робота на Дніпропетровщині

Про волонтерство під час пандемії говорили з головою Дніпропетровського обласного відділення Товариства Червоного Хреста Людмилою Лашко в пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Товариство Червоного Хреста України 8 травня відзаначає день свого заснування. Товариство  є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією.  Метою діяльності Товариства Червоного Хреста України є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері.

«Під час пандемії COVID-19 ми проводимо активну роботу з населенням. Забезпечуємо засобами захисту медиків та доставляємо продуктові набори літнім людям,» — розповідає пані Людмила. 

Товариству Червного хреста виповнюється 102 роки: робота на Дніпропетровщині - рис. 1

Крім того, волонтери Червого хреста допомагають звільняти полонених та задіяні у пошуках безвісти зниклих під час російсько-української війни.

«Уся робота, яку ми проводимо, здійснюється безкоштовно. Наші волонтери  готові приходити на допомогу у будь-який час. Особливо зараз, коли у світі вирує пандемія,» — говорить Людмила Лашко. 

 

Теги: