Іменна стипендія міського голови Дніпра: як її отримати і за які заслуги нагороджують молодь

У Дніпрі було обрано володарів іменних стипендій міського голови Бориса Філатова. Конкурсна комісія обрала 45 стипендіатів зі 112 претендентів. Що робить активна молодь міста для отримання винагороди і як комісія визначає найгідніших? У пресцентрі телеканалу «Відкритий» на ці питання відповіли начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Сергій Луденський, а також представник студентської молоді та володар іменної стипендії Кирило Ан.

Іменну стипендію міського голови Дніпра надають молодим людям віком від 14 до 35 років. Вони беруть активну участь у міських заходах, роблять особистий внесок у суспільне та культурне життя міста, є членами студентського самоврядування, працюють у напрямку молодіжної політики, сприяють розвитку Дніпра та його престижу на міжнародному рівні.

«У нас є спеціальна стипендіальна комісія, до складу якої входять представники громадськості, депутати міської ради, представники закладів вищої освіти. Вони розглядають пакети документів, що складаються з подання, характеристики, фото-, відеозвітів із заходів і грамот та подяк. Після ознайомлення з документами, комісія і приймає рішення: хто більш гідний», — пояснює процес відбору стипендіатів серед претендентів Сергій Луденський.

Для студентів ВНЗ сума стипендії становитиме 11 тис. грн на півроку. Стільки ж отримуватимуть представники громадських організацій. Для учнів коледжів, технікумів, професійно-технічних училищ стипендія становитиме 8 тис. 400 грн, а для школярів – 7 тис. 900 грн. Стипендія встановлюється раз на 6 місяців і цього року вперше подання заявок відбувалося в онлайн-режимі через дотримання карантинних норм.

«Процес подання документів абсолютно неважкий. Особливо цього річ, коли прийом відбувався онлайн і непотрібно було бігати кабінетами. Треба працювати протягом студентського періоду життя, отримувати від цього задоволення, а зібрати папери – справа вже другорядна. Особисто я з першого курсу беру участь у всіх заходах університетського рівня, а згодом взагалі став головою студентського самоврядування ДНУ імені Олеся Гончара», — ділиться Кирило Ан.

Здобути таку нагороду за свою діяльність одна людина може максимум два рази. Надалі, представники міської ради закликають досвідчених володарів стипендії залучати до цього процесу інших активістів.

«На жаль, є такий фактор, коли деякі активні молоді люди не вірять в можливість отримання стипендії через невпевненість у своїх силах. Вважають, що вони її не заслуговують або є хтось кращий. Тому є рекомендація: подавайтеся обов’язково всі, а далі вже будуть обирати», — звертається до молоді Сергій Луденський.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Днепровские спортсмены завоевали 7 медалей на Кубке Украины по парусному спорту

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , , , , , ,

Підпишись на Відкритий: