Тривожний рюкзак: дніпрян навчатимуть, як скласти необхідне у надзвичайній ситуації

Про те, що має бути у тривожному рюкзаку та як правильно його збирати говорили з ініціаторкою заходу Анастасією Тепляковою у персцентрі каналу «Відкритий». 

Дізнайтись, як зібрати простий та ефективний тривожний рюкзак, дінпрян запрошують 04.03.20 о 18:30 за адресою вул. Володимира Мономаха, 19-а, 2 поверх.

Захід пройде з ініціативи учасника бойових дій Івана Шваї та волонтерки Анастасії Теплякової.

DSC 0152

«Землетрус, торнадо, повномасштабний наступ, зомбіапокаліпсис, а ти стоїш посеред хати в капцях? Як пережити надзвичайну ситуацію, не пхаючи до тривожного рюкзака переноску з котом і купальник? Нехай і не знадобиться цей рюкзак. Проте люди будуть обізнані та готові до всього,» — розповідає Анастасія Теплякова. 

Вчити відвідувачів заходу буде Іван Швая — учасник бойових дій. Людина, яка на власному досвіді знає, що таке війна. І що необхідно мати, щоб протриматися в екстремальних умовах 72 години. рівно стільки потрібно часу, щоб добратися до спокіного місця перебування, або вас врятували надзвичайники.

«Отже, ми закликаємо усіх, кому важливе їхнє життя, прийти 4 березня, у середу до Січеславської Просвіти на наш захід», — сказала Анастасія Теплякова. 

Теги: