У Дніпрі безкоштовно роздаватимуть слонів: де й коли

«Роздача слонів» – такий незвичний слоган обрав собі фестиваль «Театральна сесія», який традиційно проходить у Дніпрі і збирає студентські та молодіжні театри з України та за-за кордону. Ювілейний, 20-й, фест пройде з 7 по 10 листопада у Палаці студентів ДНУ ім.Олеся Гончара. Про це у пресцентрі Відкритого розповіли учасники фестивалю, актори Народного театру-студії «Маски».

IMG 5233

«Зокрема, 7 листопада вийдуть з витавами «Жовтий» та «Вечірній» театри. 8 листопада представлять спектаклі Миколаїв, Краматорськ, Дніпро й Київ. А в суботу, 9 листопада, о 15-й виступатимуть театри Кривого Рогу, Кропивницького, Харкова та Полтави. Цьогоріч на сцені фестивалю чимало дебютантів», – розказала акторка Віра Ітсон.

Учасників «Театральної сесії» оцінюватиме рада режисерів.

«Кожен режисер має заповнити анкету і вказати претендентів на перемогу, крім свого колективу. Потім підрахують бали та визначать кращі театри», – сказала акторка Ангеліна Кубріченко.

Дослухаються й до думки глядачів. Позначку навпроти театру, який сподобався найбільше, треба буде зробити в квитку, потім опустити його у скриньку для голосування.

IMG 5236

Найкраща режисура, жіноча роль, сценографія, пластичне чи музичне рішення – переможців визначатимуть у 12 професійних номінаціях. Кращим – статуетка оніксового слона.

Білети вже – у Палаці студентів. Вони безкоштовні, наголосив оргкомітет фесту.

Урочиста церемонія відкриття фестивалю – 7 листопада о 19:00, у Палаці студентів.

«Театральна сесія» проходить щоосені до Міжнародного дня студентів. Заснував її театр-студія «Маски» у 1999 році. З того часу на сцену вийшли майже 70 театрів з 27 міст України та з-за кордону.

Теги: