У Дніпрі на сьогодні немає жодного зареєстрованого кандидата у мери, – Вадим Головченко | Відкритий

У Дніпрі на сьогодні немає жодного зареєстрованого кандидата у мери, – Вадим Головченко

У зв’язку з початком виборчих процесів на Дніпропетровщині зафіксована підвищена активність потенційних кандидатів на посади міських голів. Координатор Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко у пресцентрі Відкритого розповів про спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

Центральна виборча комісія призначила місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року. Громадська мережа ОПОРА спостерігає за цим процесом у Дніпропетровській області з серпня цього року. Активність партій і потенційних кандидатів на посади міських голів у свій час була обмежена умовами жорсткого карантину. Сьогодні ж політичні сили області використовують всі можливі ресурси для реклами. У багатьох населених пунктах (Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Павлоград, Нікополь) спостерігаються роботи з ремонту доріг, комунальної власності, закладів освіти, медицини, культури. Активно впроваджуються в життя інфраструктурні проєкти: вуличне освітлення, оздоблення парків, пішохідних доріг, спортивних майданчиків.

«Зафіксована медіа-активність потенційних кандидатів, у тому числі в соціальних мережах. Дніпропетровщина лідирує в рейтингах політичної реклами у Фейсбук. Відсоток показів рекламних повідомлень, пов’язаних із соціальними питаннями, виборами або політикою у нашій області – 16,7%. Представники провладних партій частіше з’являються в ефірах місцевих телеканалів, друкуються в газетах і проводять зустрічі з активами громад, представниками об’єднань багатоквартирних будинків. Обіцяють вирішити інфраструктурні проблеми, при чому фінансування цих проєктів відбувається переважно за рахунок місцевих програм та депутатських фондів»,- коментує Вадим Головченко.

У містах області встановлюють агітаційні намети та проводять вуличні заходи. У цьому сегменті лідирують такі політичні партії: «Пропозиція», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», Блок Вілкула «Українська перспектива».

«Сьогодні ми не маємо жодного офіційно зареєстрованого кандидата на посаду міського голови та кандидатів у депутати від політичних партій. Натомість, велика кількість політичної реклами спонукає  виборців до прихильності до тієї чи іншої партії, тому чи іншому потенційному кандидату. Це не є порушенням, але в багатьох виборців виникає питання – чому розміщується політична реклама незареєстрованих кандидатів», – говорить Вадим Головченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Старт местных выборов: министр Аваков сделал заявление | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: