Виставка відомого художника Сергія Тєхова у Дніпрі: кольори, що підкорили Зеленського і Тімберлейка

У Дніпропетровському художньому музеї відкрилась виставка сучасного українського художника Сергія Тєхова «ТОП.UA». Подивитися на яскраві картини у стилі поп-арт мешканці міста зможуть до 6 вересня. Чому її варто встигнути відвідати розповіли у пресцентрі Відкритого сам художник Сергій Тєхов і старша наукова співробітниця музею Людмила Гайда.

Картини українського художника сучасності Сергія Тєхова виконані у стилі поп-арт. Вони прикрашають стіни Дніпропетровського художнього музею з 26 серпня і будуть залишатися там протягом 10 днів. Окремі роботи митця встигли підкорити серця відомих українських і закордонних діячів. Саме тому деякі портрети висять вдома у президента Володимира Зеленського, співачки Ірини Білик та американського співака і актора Джастіна Тімберлейка.

hudd

«Мої картини – це не просто гармонійні поєднання фарб. Кожним кольором я намагаюся показати характер героя, якого зображую. Окрім того, на картинах варто шукати потаємні сенси. Наприклад, на портреті Володимира Великого, який я писав з української гривні, є зображення долара. Таким чином я хотів сказати про сильний вплив Заходу на нашу країну, валюту та людей. Про це не треба говорити, це треба бачити», — говорить Сергій Тєхов.

hud

Організатори виставки і сам художник впевнені, що виставка орієнтована на людей різного віку, статі та статусу. Поп-арт – це напрям у образотворчому мистецтві, який прийнято називати «молодим і дотепним». Але наблизитися до нього буде цікаво абсолютно кожному.

«Я закликаю дніпрян відвідувати музеї. Тим паче у нас проходять дійсно цікаві виставки. І нехай карантин вносить свої корективи, ми плекаємо надію, що на розвиток культурної освіченості це ніяк не вплине. Наш музей відвідують досить часто, не дивлячись на тенденцію непопулярності подібних місць. Але хотілося б ще більше відвідувачів. Для цього ми робимо все можливе», — коментує Людмила Гайда.

muz

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Картины на электрощитках: в Днепре появился новый стрит-арт | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,