У Дніпрі обрали переможців літературного конкурсу «Пишіть вдома»

Літній етап літературного конкурсу «Пишіть вдома» завершився. Чим вражали автори із Дніпра та всієї України, розповів у пресцентрі Відкритого куратор проєкту Юрій Смола.

Літературний конкурс «Пишіть вдома» об’єднав авторів з усієї України. Його мета – допомогти ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей, волонтерам та молоді розказати свої хвилюючі історії. За період літнього етапу організатори отримували мемуари, вірші та оповідання з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської областей.

«На конкурс було надіслано близько двох сотень робіт! Усі твори ми ретельно перечитували, редагували і потім публікували. Далі найскладніше – вибір лауреатів. Три переможця у трьох номінаціях. Спочатку своїх фаворитів назвали читачі шляхом онлайн-голосування, потім самі автори надавали перевагу один одному і, на останок, обирали ми – організатори», — розповідає Юрій Смола.

IMG 1334

Конкурс зібрав дуже широку аудиторію, тому організатори вирішили його не припиняти. Уже зараз можна заповнити онлайн-заяву для участі у наступному сезоні та надіслати свої твори на сайті «Пишіть вдома» або на офіційній сторінці проєкту у Facebook. Дедлайн – 31 вересня. Оголошення результатів буде приурочене до Дня захисника України – 14 жовтня. Організатори не обмежують учасників у тематиці та жанровому різноманітті, але наголошують, що чекають мемуари та вірші про війну й карантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Днепрянка украсила подъезд традиционной петриковской росписью | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,