У Дніпрі одночасно презентують свої книги три автори – Відкритий

У Дніпрі одночасно презентують свої книги три автори

Про військову творчість та презентації в музеї АТО говорили з письменницею та волонтеркою Ганною Терянік і співробітницею музею Тетяною Войцеховською у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Дніпрян запрошують на презентацію  одразу трьох військових авторів.

“8 лютого о 15.00 у Музеї АТО в Дніпрі (проспект Д.Яворницького, 16) відбудеться презентація книг ветеранів російсько-української війни. третю частину своєї легендарної «Піхоти» представить Мартин Брест, «Свет и кирпич» привезе до Юрій Руденко, а Андрій Кириченко поділиться фронтовою поезією зі збірки «Гільзи у кишені»,” – розповіла Ганна Терянік. 

 

Також на заході будуть  представлені також й інші книги Видавництва “ДІПА”, присвячені темі російсько-української війни. А також автори поспілкуються з читачами та декламуватимуть свої твори.

“Музей АТО готує багато різноманітних заходів. Як для дітей, так і для дорослих. Адже важливо розповідати людям про війну. Особливо, якщо ці історії звучать з уст тих, хто цю війну бачив на власні  очі”, – говорить Тетяна Войцеховська.

Колишній військовий Мартін Брест  відомий  своїм  оригінальним гумором.  Перші частини його піхотної саги стали серед лідерами продажів книг про війну з Росією. Свою нову книгу «Піхота-3: Терикони» Брест присвятив дружинам, які чекали і чекають повернення своїх чоловіків-воїнів з війни.

Юрій Руденко та Андрій Кириченко також презентують нові творчі доробки. В яких оригінально та просто розкажуть про російсько-українську війну.

 

Теги:

Оцените этот материал: