У Дніпрі презентують оновлений мюзикл «Квітка»

 У Дніпрі презентують оновлений мюзикл про українку народжену в Америці. Квітка Цісик – її пісні еталон виконання української музики. Про життя  артистки розкажуть у виставі та заспівають відомі композиції аби підтримати жінок, хворих на рак молочної залози. Про це розповіли автори мюзиклу у прес-центрі Відкритого

Вистава, на дві дії, про українку народжену в Америці — Квiтку Цiсик. Організатори створили автобіографічний мюзикл з піснями співачки аби розповісти про неймовірне життя Квітослави-Орисі Цісик. Мюзикл «Квітка» створений на підтримку жінок, хворих на рак молочної залози, адже Квітка Цісик померла саме від цієї хвороби. Автори вистави кажуть, що їм вдалося поєднати саме українську музику з американським колоритом.  Ідея створити щось подібне з’явилася ще у 2013 році та лише через 4 роки вдалося втілити мрію на сцені.

erwtr

 

«Ці пісні я чую з дитинства, співаю їх. Вони мені дуже близькі. Рада, що виникла така можливість винести їх на велику сцену не просто у концертному варіанті, як я робила це раніше, а саме в мюзиклі, який у собі синтезував хореографію і акторську майстерність», — поділилася солістка опери Дніпропетровського академічного театру опери та балету Леся Задорожна.

Цьогорічний мюзикл значно відрізняється від початкової постановки. Організатори додали більше пісень та більше діалогів. А ще зробили нові декорації та вдосконалили костюми. Мюзикл відбудеться 30 березня у Дніпровській філармонії о 18 годині.

«Можна сказати, що у філармонії минулого року, то була прем’єра. Вистава виглядала як пісенний концер.  Далі ми додали монологи і втілили нові задумки. Тож тепер — це оновлений мюзікл. Глядачі побачать його 30 березня о 18.00 у великій залі Дніпропетровської філармонії», — розповіла автор ідеї, артистка балету Дніпропетровського академічного театру опери та балет Тетяна Проскурякова.

У виставі грають 13 акторів та 5 вокалістів, а ще є оркестр.  В планах на подальші витупи — додати ще більше деталей життя Квітки Цісик та її пісень. А ще у мріях авторів мюзиклу показати його у Східній Україні.

Раніше ми писали про В Днепре открыли студенческий театр «Семь актеров»

Теги: