У Дніпрі жінок навчатимуть, як надавати невідкладну допомогу в надзвичайних ситуаціях

22 серпня під Дніпром жінок навчатимуть надавати невідкладну допомогу в надзвичайних ситуаціях. Тренерка і військова медик Ганна Белякова разом з помічницею Анною Тітовою розповіли в пресцентрі Відкритого про особливості тренінгу.

Одноденний курс «Жінка рятує» відрізняється від інших тренінгів про невідкладну допомогу. Відмінність — він розроблений з урахуванням психофізіологічних особливостей та анатомії тіла жінки. У курсі – теорія та практика тривалістю 11 годин. Його проведуть на одному з полігонів поблизу Дніпра.

«Цей курс я розробила особисто і аналогів в Україні йому немає. На ньому ми будемо говорити про невідкладну допомогу в умовах, де поруч немає лікарень, а швидка допомога не приїде оперативно. Наприклад: ДТП на трасі, терористичний акт, надзвичайні ситуації в горах чи на воді. Як допомогти постраждалому, поки не приїхали спеціалісти? Питання, на яке ми дамо відповідь усім учасницям тренінгу», — розповіла Ганна Белякова.

IMG 0556

Учасниці тренінгу ознайомляться і з юридичними аспектами. Особливість курсу – моделювання найбільш розповсюджених надзвичайних ситуацій: реалістичні пожежі, живі актори,  плач дітей, тощо.

«Як показує практика, коли лунають гучні звуки сирени або вибухів, коли хтось кричить або плаче, людина веде себе інакше. І мета нашого тренінгу – занурити її в умови, наближені до реальності», — пояснила Анна Тітова.

IMG 0559

Після курсу «Жінка рятує» всі учасниці отримають сертифікати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як розвіюють гендерні стереотипи у Дніпропетровському музеї імені Яворницького | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,