У Дніпрі проходить тренінг для громадських і благодійних організацій

Сьогодні, 15 вересня, у Дніпрі розпочався семінар-тренінг «Стандарти належного врядування громадських і благодійних організацій: як це впливає на моє місто?». У пресцентрі Відкритого про мету заходу розповіли його організатори та спікери.

Офіс Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Офісом Президента та Міністерством молоді та спорту, у співпраці з ІСАР Єднанням, Українським Форумом Благодійників та Біржою Благодійності проводять серію семінарів-тренінгів з розробки та застосування стандартів належного врядування організацій громадянського суспільства (ОГС). Зустрічі будуть проходити у восьми містах України. Сьогодні на черзі Дніпро.

Представниця ІСАР Єднання Тетяна Ничипоренко розповідає, що мета заходу — навчити місцеві ОГС вибудовувати краще партнерство з місцевими органами влади на основі принципів  прозорості та підзвітності.

У Дніпрі проходить тренінг для громадських і благодійних організацій - рис. 1

«Громадянське суспільство – це передумова розвитку та становлення правової держави. Тому ці стандарти, про які ми будемо говорити на тренінгу, впливатимуть на життя кожного українця. Вони, на мою думку, є найкоротшим шляхом до сталості, партнерства, довіри та доступу до нових ресурсів», — впевнена директорка Українського Форуму Благодійників Поліна Нюхіна.

У Дніпрі проходить тренінг для громадських і благодійних організацій - рис. 2

У семінарі братимуть участь представники інститутів громадянського суспільства, структурних підрозділів обласних держадміністрацій та департаментів молоді та спорту.

Представниця Офісу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Ольга Озьорна запевняє, що після проходження тренінгів його учасники зможуть відповісти на такі питання:

—  етичний кодекс для ОГС: які його основні принципи, базова структура та як його формувати;

— навіщо потрібні принципи належного врядування;

— підзвітність та прозорість в ОГС: навіщо робити публічні звіти та як правильно комунікувати зі стейкхолдерами;

— що таке «політика запобігання конфлікту інтересів».

У Дніпрі проходить тренінг для громадських і благодійних організацій - рис. 3

«Окрім цього, важливою метою для нас є залучення молоді до громадського, суспільного та політичного життя. Для цього ми плануємо безкоштовне навчання для громадських організацій за рахунок бюджетних коштів», — коментує заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко.

У Дніпрі проходить тренінг для громадських і благодійних організацій - рис. 4

«Ми вивчали міжнародний досвід і зараз будемо обговорювати три основних кити, на яких базується належне врядування: прозорість з підзвітністю, етичні принципи та правильний розподіл влади», — доповнює директорка Української Біржі Благодійнсті Ірина Гуцал.

У Дніпрі проходить тренінг для громадських і благодійних організацій - рис. 5

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі 538 проєктів «Бюджету участі» перевіряють перед голосуванням

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,