Розвиток і підтримка фермерів: на Дніпропетровщині створили «Асоціацію аграріїв Придніпров’я»

На Дніпропетровщині створили «Асоціацію аграріїв Придніпров’я». Це дозволить забезпечити фермерів юридичним та фізичним захистом, допомогти вирішувати спірні питання та проблеми сучасного агробізнесу.

У пресцентрі Відкритого засновники асоціації розповіли, як приєднатися до громадської організації та які привілеї отримають її члени. 

«Асоціація аграріїв Придніпров’я» буде виступати гарантом захисту та взаємовигідних відносин між аграріями та партнерами, а також проводити консультаційну просвітницьку роботу. Засновники громадської організації не з чуток знають про проблеми, з якими стикаються фермери. Адже самі мають багаторічний досвід роботи в сільгоспсфері.

«Одна з важливих проблем, яку ми будемо допомагати вирішувати – це неможливість сформувати вигідну ціну на добриво, зерно та сільгосптехніку. Аграрій іноді просто не бачить необхідну суму. Всі найкращі пропозиції отримують великі господарства. Тож об’єднавши фермерів, ми надаємо їм змогу отримувати вигідні умови співпраці та можливість заробляти належні кошти за свою працю», — коментує співзасновник асоціації Микола Маловік.

IMG 0096 e1619096861322

Відсутність належного юридичного та фізичного захисту турбує чи не кожного фермера нашого регіону. До «Асоціації аграріїв Придніпров’я» вже долучилися кваліфіковані партнери з правової галузі. Вони зможуть забезпечити членів організації необхідною підтримкою та надати весь спектр нотаріальних послуг.

Голова новоствореної громадської організації Віталій Старишко зауважує: «Серед наших партнерів є і охоронне агентство. Ситуації в агробізнесі бувають різні: і рейдерські захвати, і відбирання техніки чи землі. Саме щоб убезпечити фермерів від цих проблем, ми і будемо співпрацювати з охоронцями».

IMG 0099 e1619096890496

Вступити до асоціації може будь-який аграрій, який прагне розвивати себе та своє дітище. Умови прості: небажання стояти на місці, легально вести бізнес та сплачувати податки.

«Перед тим, як отримати членство, аграрії проходитимуть акредитацію. Компанії, які мають ознаки фіктивності, будуть позбавлені права приєднатися до нас. Ми хочемо, щоб агробізнес розвивався, тож будемо надавати членам організації всю необхідну підтримку, консультації вітчизняних та закордонних фахівців, а головне – можливість обмінюватися досвідом», — наголошує співзасновник асоціації Юрій Шарапаєв.

IMG 0104 e1619096921875

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Слобожанська громада приймає заявки на конкурс «Безпечна громада»! | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,