У Дніпрі пройде творчий вечір українського поета Костянтина Дуба | Відкритий

У Дніпрі пройде творчий вечір українського поета Костянтина Дуба

Про творчий тандем молодих українських митців та поета Костянтина Дуба говорили у пресцентрі каналу “Відкритий”.

02 лютого о 19:00 за адресою вул. Володимира Мономаха, 17-а у приміщенні Січеславська Просвіта громадські активісти та митці запрошують  відсвяткувати день народження поета Костянтина Дуба.

“Костянтин Семенович – неповторна особистість, поет, кандидат філологічних наук, викладач, автор наукових статей та поетичних збірок та неймовірна світла людина”, – говорить ініціаторка творчого вечора  Анастасія Теплякова. 

 

 

У Костянтина Дуба є декілька поетичних збірок. Поет пише, як для дорослих, так і для дітей.

“Поезія – це ніжний дотик до душі людини. Тому кожен, хто творить має бути обережним зі словом,” – розповідає Костянтин Дуб. 

Творчий вечір поета відбудеться в його день народження. Організатори сподіваються, що почути чуттєву та світлу поезію автора прийдуть не тільки поціновувачі його таланту, а й ті, хто захоче почути наживо сучасного класика.

“Це не перша наша співпраця з Костянтином Семеновичем. Раніше ми писали його вірші на стінах. Він читав свою поезію марокканським студентам. Сподіваюся, що ми ще здивуємо суспільство креативними та цікавими проєктами”, – сказала Анастасія Теплякова. 

 

Творчий вечір поета Костянтина Дуба пройде в Січеславській Просвіті 2 лютого о 19:00

 

Теги:

Оцените этот материал: