У Дніпрі розпочався сезон полювання: яких правил повинні дотримуватися мисливці

З 1 серпня 2020 року на території Дніпропетровської області розпочався сезон полювання на пернату дичину. Про правила полювання, а також зберігання і використання зброї розповіли у пресцентрі телеканалу «Відкритий» Олег Петляков і Віталій Орлов – член українського товариства мисливців та рибалок і голова Дніпропетровської районної організації українського товариства мисливців та рибалок відповідно.

Положенням про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин затверджено цілий ряд норм та правил, яких мають дотримуватися мисливці і які регулюються законом. До початку самого полювання, його розпорядник зобов’язаний зробити відмітку у контрольних картках усіх мисливців про місце проведення полювання, строк, вид тварини, дозволений до добування, та номер ліцензії на добування звірів і птахів.

«Якщо людина хоче стати мисливцем, вона придбає зброю і вступає до українського товариства мисливців та рибалок. Перед початком полювання кожен мисливець має придбати картку відстрілу дичини (разову, районну, міжрайонну), котра дозволяє полювати в даному районі одноразово або весь сезон. Окрім цього є норми здобичі птахів та звірів, встановлені Міністерством енергетики і захисту довкілля. У них прописана кількість дичини, яку кожен мисливець може добути за одне полювання», — розповідає Олег Петляков.

У Дніпрі розпочався сезон полювання: яких правил повинні дотримуватися мисливці - рис. 1

Нововведень у вигляді карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією коронавірусу, мисливці Дніпра можуть не боятися. Віталій Орлов запевняє, що процес полювання, навпаки, діє на імунітет виключно позитивно і, аби вберегти себе від захворювань, кожному варто прокидатися на світанку й проводити цілий день на чистому свіжому повітрі, як це роблять мисливці.

У Дніпрі розпочався сезон полювання: яких правил повинні дотримуватися мисливці - рис. 2

Детальніше ознайомитися з лімітами та нормами відстрілу і відлову звірів та птахів у сезон полювання 2020-2021 років можна у Наказі Міністерства енергетики та захисту довкілля на офіційному порталі Верховної Ради України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дніпрянин подолав нічний ультрамарафон: “Я не уявлял, яким буде фініш” | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,