У Дніпрі спечуть 700 млинців

Про Масляну та гуляння на Дніпрі говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з організаторами свята. 

Масляну люблять та святкують віс — від малого до великого. Це час, коли люди збираються за великим родинним столом та самчно їдять, спілкуються між собою.

«Ми запрошуємо містян розділити разом це свято. А воно має глибоке коріння. Хто як називає його  — Колодій, масляна, Бабський тиждень. Та важливо те, що люди збираються, щоб разом провести час і порадіти життю,»  — розповідає президент Асоціації ресторанів Дніпра Булах Олена.

У Дніпрі спечуть 700 млинців - рис. 1

На Масляну заведено ходитив гості. Пригощати млинцями, варениками. А в Прошену неділю обов’язково просити пробачення один в одного. Дніпрян запрошують на»Свято Колодія», яке відбудеться 29 лютого, у переддень весни. Свято пройде на Січеславській набережній напроти готелю «Дніпропетровськ». Починаючи з 12 ранку гостей чекають смачні пригощання, цікаві майстер-класи та виступи творчих колективів Дніпра.

У Дніпрі спечуть 700 млинців - рис. 2

«Ми підготували цікаву програму. До вечора містяни зможуть насолодитися смачною їжею, спілкуванням та майстер-класами. А вже ввечорі всі разом ми спалимо опудало. І нехай разом з ним згорять усі неприємності та почнеться справжня весна», — говорить Олена Булах. 

До організації свята долучилися «Хлібзавод 10» та «Дніпромлин». Оранізації надали свою продукцію та обіцяли, що млинці, спечені на їхньому борошні, будуть найсмачнішими в Україні.

У Дніпрі спечуть 700 млинців - рис. 3

Креативна команда організаторів «Свята Колодія» готує сюрприз. Планується спекти 700 млинців за одну годину. Для цього підготували спеціальну піч та чотирьох кухарів. Впевнені, містяни наїдяться смачних млинців та пам’ятатимуть цей день цілий рік.

 

Теги: