У Дніпрі стартувала осіння акція зі стерилізації домашніх тварин | Відкритий

У Дніпрі стартувала осіння акція зі стерилізації домашніх тварин

Чому необхідно стерилізувати домашніх тварин, у прес-центрі Відкритого розповіли голова правління Дніпровської міської громадської організації захисту тварин «Вірність» Маріанна Мірошніченко та ветеринарка Оксана Перетятько.

За словами голови правління, товариство захисту тварин «Вірність» спільно з ветеринарними клініками Дніпра оголошує акцію зі стерилізації домашніх тварин за пільговою ціною. Акція стартує з першого жовтня та триватиме два місяці. Стерилізацію проводитимуть в клініках-партнерах «Вірності». Щоб взяти участь, достатньо зайти на сайт «Вірність», вибрати бажану ветеринарну клініку, зателефонувати до неї та записати свого улюбленця на стерилізацію.

«Дніпро — єдине місто, яке надає власникам домашніх тварин стерилізувати своїх вихованців за пільговою ціною. Хочу подякувати ветеринарним клінікам, які співпрацюють і розуміють необхідність проведення таких заходів для зниження чисельності домашніх і безпритульних тварин гуманними методами», — прокоментувала пані Маріанна.

Ветеринарка додала, що на стерилізацію можна записувати будь-яких тварин, не лише котів і собак, а й хом’яків, кроликів, міні-пігів.

«Звичайно, для проведення операції зі стерилізації нам не потрібні документи тварини, але бажано їх зробити. З першого серпня в нашій країні набув чинності закон про те, що офіційний документ будь-якого домашньої тварини повинен оформлюватися в державних ветеринарних клініках, там де проводиться клінічний огляд, вакцинація від сказу та обов’язкове чипування тварини. Тільки після цього видається офіційний документ. Звичайна ветеринарна книжка не є паспортом тварини», — розповіла  Оксана Перетятько.

 

Як розповіла спікерка, стерилізуючи домашніх тварин, господар уникає ймовірних проблем деяких захворювань свого улюбленця, адже по досягненню певного віку у тварини можуть початися проблеми з репродуктивною системою.

«Отримуючи небажаний приплід, люди стикаються з проблемою, куди подіти молодих цуценят та кошенят. Якщо тварина потрапить на вулицю, значить, вона поповнить вуличну зграю. Ще однією перевагою стерилізації домашніх тварин, є відсутність крику вихованця в період «весільних сезонів». Я взагалі не бачу ніяких мінусів стерилізації, крім медичних показань, коли тварині не можна проводити цю операцію», — підсумувала голова правління Дніпровської міської громадської організації захисту тварин «Вірність» Маріанна Мірошніченко.

Теги:

Оцените этот материал: