У Дніпрі стартує проект «Музей та ЗНО»

У Дніпровському національному історичному музеї імені Дмитра Яворницького розпочався  проект «Музей та ЗНО», який допоможе школярам підготуватись до випускних іспитів. Детальніше розповіла авторка проекту на прес-конференції Відкритий. 

У Дніпрі в історичному музеї стартує проект «Музей та ЗНО», котрий створили з метою наглядної підготовки до іспиту з історії України. Програма буде працювати у вигляді екскурсії. Матеріал проекту побудований від найдавніших історичних подій та до історії України 1917 року. Екскурсія буде проводитися на базі тестів ЗНО з попередніх років.

Унікальністю цього проекту є те, що в музеї зберігається багато речових доказів, що характеризують події тих часів. Наприклад, монети, перша друкована книга в Україні та багато іншого.

У Дніпрі стартує проект «Музей та ЗНО» - рис. 1

Зворотня  відповідь, читання карт та логічна послідовність— головні принципи, яких будуть дотримуватись екскурсоводи під час засвоєння матеріалу.

«Ми запускаємо цей проект, але в межах цієї екскурсії екскурсанти не будуть чути звичайну історію нашого міста чи регіону. Це будуть системні виклади з історії України, в основі яких покладено ЗНО 2019 так вже і оновленого 2020 року»,— сказала Світлана Павленко, старший науковий співробітник відділу історії України XIV — XIX століть, автор проекту «Музей та ЗНО».

Перше заняття відбудеться вже 28-го березня. Індивідуальні та групові екскурсії будуть проходити по четвергах, п’ятницях та неділях, з 10:00 до 16:30. На всі подальші курси бажаючим слід записуватись заздалегідь.

Теги: