У Дніпрі українська письменниця Лариса Ніцой проведе тренінг для родин АТОвців про правила читання

30 листопада у Дніпрі відбудеться тренінг Лариси Ніцой «Як прищепити дітям любов до читання». Відома українська письменниця у пресцентрі Відкритого поділилася правилами родинного читання та розказала для кого та про що пише свої книги.

У Дніпро завітала відома дитяча письменниця Лариса Ніцой. Вона привезла тренінг для родин ветеранів АТО про правила та важливість читання.

Лариса Ніцой переконана, що всі ми родом із дитинства. Тому рекомендує батькам ставати ближче до своїх дітей та один до одного за допомогою родинного читання.

«Раніше у нас була традиція: сім’я збиралася разом, хтось читав книгу вголос, інші слухали. Сьогодні сучасні технології та перегляд телевізору зайняли лідуючі позиції. А замість того, щоб читати своїм чадам лекції, краще почитати їм казочку. А окрім педагогічного характеру, родинне читання дуже зближує, ріднить», — запевняє письменниця.

У Дніпрі українська письменниця Лариса Ніцой проведе тренінг для родин АТОвців про правила читання - рис. 1

Також письменниця радить звернути увагу на мову, якою читаєте ви і ваші діти. Лариса Ніцой говорить: «Спілкування – це лише другорядна функція мови. А головна – світогляд. Саме мова його формує. Як звучить Німеччина? Німецькою. Угорщина – угорською, а Росія – російською. Тепер подумайте, якою мовою звучить Україна».

Авторка презентувала в пресцентрі 5 своїх книжок. Усі вони індивідувальні за оформленням та різні за тематикою. Тут тобі і казка про воїнів АТО, які представлені в образі мурах, котрі захищають свій мурашник. Книга «Незламні мураші» була першою в Україні про героїчну боротьбу на Сході. Зараз вона рекордсменка – її найбільше читають у нас в країні.

У Дніпрі українська письменниця Лариса Ніцой проведе тренінг для родин АТОвців про правила читання - рис. 2

Також Лариса Ніцой з гордістю демонструє свою нову книгу «Казка про славного Орленка». Вона розповідає про життя видатного Вячеслава Чорновола.

«Чому Орленка? Тому що для мене він птах. І своїм читачам я демонструю Вячеслава Максимовича як людину з крилами», — додає авторка.

У Дніпрі українська письменниця Лариса Ніцой проведе тренінг для родин АТОвців про правила читання - рис. 3

На тренінгу родини ветеранів отримають набір з цих п’яти книжок у подарунок.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Верховной раде рассказали, как будут работать школы во время локдауна | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: