У Дніпрі в академічному театрі драми та комедії започаткували оксамитовий сезон

Про прем’єрний оксамитовий сезон театру у прес-центрі Відкритого розповіли директор-художній керівник Дніпровського академічного театру драми та комедії Сергій Мазаний та режисер-постановник Дніпровського академічного театру драми та комедії Артур Опрятний.

Як розповів керівник академічного театру драми та комедії, перед офіційним відкриттям сезону, театр вперше відкрив так званий оксамитовий сезон, який триватиме з 20 серпня до 22 вересня.

У Дніпрі в академічному театрі драми та комедії започаткували оксамитовий сезон - рис. 1

«Ми вже зіграли чотири вистави. Приємно, що глядачу хочеться ходити в театр влітку, хоча існує де яка уява, що влітку всі відпочивають на морях. Нам приємно, що наш експеримент має попит. І я впевнений, що у наступному році буде другий оксамитовий сезон, а далі він стане традиційний», — прокоментував Сергій Мазаний.

«У межах допрем’єрного показу оксамитового сезону пропонуємо анатомічну драму «НОМЕР 5» за п’єсою сучасного українського драматурга Неди Нежданої «Той, хто відчиняє двері». Дві дівчини різного віку опиняються разом у приміщенні під номером «5». Можливо, це просто якесь сховище, чи бомбосховище, а можливо, це морг чи вокзал. Чому вони опинилися разом? Хто з них куди їде? Хто з них живий, а хто мрець? І як визначити, хто живий, а хто вже по той бік темряви. Дві душі замкнуті у невеличкому просторі. Поки двері зачинені, вони намагаються одна одній допомогти. Дівчата гортають сторінки минулих вчинків, щоб спробувати врятувати своє майбутнє», — проанонсував режисер-постановник Артур Опрятний.

 

За словами директора-художнього керівника, новий 93-ій сезон у Дніпровському академічному театрі драми та комедії стартує 23-го жовтня виставою «Ревізор».

«Це знакова вистава для нашого театру, такий собі творчий ребрендинг, акторська та режисерська ревізія. Ми запросили режисера Антона Меженіна з Києва та художницю Ольгу Турутіз-Прасолової з Харкова. Прийоми, які використовуються в «Ревізорі», є новими для нашого колективу», — розповів Олександр Хорев.

Одне із головних у новому сезоні, це українська мова, — додав пан Олександр.

Раніше ми розповідали, як ветерани у Дніпрі вшанували День закінчення Другої світової війни.

Теги: