У Дніпрі відбудеться благодійний концерт та розіграш шевронів окупанта

10 червня о 17:00 у Дніпрі відбудеться благодійний концерт. Всі зібрані кошти підуть на закупівлю необхідних речей для «Холодного Яру», 25-ї ДШВ та підрозділу «Азову». Вхід, free donation (будь-який грошовий внесок).

Про це Відкритому  розповіла представниця волонтерської організації «Патронус» Кристина Лях.

Кристина Лях

Кристина Лях

Концерт, у порівнянні з попереднім заходом «Бавована», буде невеликим. Виступлять декілька місцевих груп з патріотичними  піснями. У First Wave працюватиме кухня та бар. Саме цей заклад наразі став найпопулярніший майданчиком для благодійних заходів у Дніпрі.

У Дніпрі відбудеться благодійний концерт та розіграш шевронів окупанта - рис. 1

«Ще наш благодійний концерт, який відбудеться у рідному First Wave. Жива музика, смачнюща їжа, друзі поруч, можливість трохи відпочити головою і паралельно зробити добру справу. Вхід — free donation. Кинете стільки, скільки зможете і вважає запотрібне. Всі зібрані кошти підуть за закупівлю необхідних речей для «Холодного Яру», 25-ї ДШВ та підрозділу «Азову»», – анонсувала представниця волонтерської організації «Патронус» Кристина Лях.

Окрім концерту, наразі «Патронус» проводить розіграш-аукціон «шевронів» ліквідованого окупанта.

«Всі лоти нам передають захисники з передової. Багатьом хочеться мати якусь річ, що нагадує про те, що на одного окупанта точно в світі менше. Аукціони дуже популярні. Бронешлемофон московського танкіста ми продали за 30 тисяч гривень, ворожий сухпай за 3700. Шеврони ми розігруємо в форматі «гівевей»: донатите 100 грн і стаєте учасником розіграшу. Переможця буде обрано рандомно», – розповіла Кристина Лях

Долучитися до розіграшу можна тут.

Як допомогти захисникам України, якщо на концерт не вдається потрапити?

  • Найменування отримувача: БО БФ ПАТРОНУС
  • Код отримувача: 44892383
  • Рахунок отримувача: UA923052990000026001050032763
  • Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Всі зібрані кошти підуть на закупівлю необхідного за прямими запитами військових. «Патронус» забезпечує бійців бронежилетами, підсумками, РПС та іншою амуніцією, одягом, формою, взуттям, кровоспинними засобами, аптечками, медикаментами, засобами гігієни, будівельними та витратними матеріалами, їжею швидкого приготування та тривалого зберігання, водою, посудом тощо.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: