У Дніпрі відбудеться День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки

Про День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки у прес-центрі Відкритого розповіли: студенти Університету імені Альфреда Нобеля Микола Булгак та Ізраель Закпа, а також Тамара Іщенко — проректорка з міжнародного співробітництва та Сергій Бичков — проректор з міжнародної освіти Університету імені Альфреда Нобеля.

3-го жовтня в Університеті імені Альфреда Нобеля відбудеться масштабне свято — День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки. Захід ініційовано минулоріч студентами саме цього університету як велике мультикультурне свято. У програмі очікується звернення студентів до ООН, а також великий флешмоб. Гостями заходу стануть представники дипломатичних місій різних держав, а також представники освіти та науки.

«Єднання студентів — важливий компонент інтернаціоналізації освіти й відіграє дуже важливу роль у підтриманні миру на Землі», — наголосила Тамара Іщенко.

У Дніпрі відбудеться День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки - рис. 1

Цьогоріч свято отримало свій символ, який несе у собі основну мету та девіз свята: єднання, освіта, щастя та мир планеті. Також у межах фестивалю відбудеться семінар щодо питань міграції студентів у світі.

«Запрошуємо усіх приєднатися до нас 3 жовтня о 9:00. Ми хочемо, щоб це підтримала ООН як день єднання студентів всього світу за свої права, майбутнє, щастя та мир на планеті», — сказав Сергій Бичков.

Самі студенти вважають такий захід надзвичайно важливим для студентів не лише України, а й усього світу. Саме для цього студентами був заснований День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки. Студенти наголошують на тому, що рівень якості освіти повинен бути високим, а студенти з усього світу мають право на якісну освіту.

Теги: