У Дніпрі відбудеться футбольний турнір у пам’ять про загиблих десантників

Про футбольний турнір, який відбудеться у пам’ять про загиблих від російського агресора десантників, у прес-центрі Відкритого розповів батько загиблого десантника та голова громадської організації «Родинне коло» Сергій Ніконов.

Футбольний турнір у Дніпрі відбувається у пам’ять про загиблих десантників для того, щоб нагадати містянам про війну та велику кількість полеглих бійців за незалежність нашої держави. За словами Сергія Ніконова, активісти проводять футбольні турніри не лише для дорослих, але й для дітей.

У Дніпрі відбудеться футбольний турнір у пам’ять про загиблих десантників - рис. 1

Турнір відбудеться у середній школі №134, розташованій на Ломаківському житломасиві. Початок — о 10:00.

«У турнірі братимуть участь хлопці з Фрунзенського житломасиву, команда ветеранів «Горизонт», десятого хлібзаводу і команда хлопців, які воювали», — розповів батько загиблого десантника.

Також Сергій Ніконов розповів про те, як будуть визначати переможця:

«Немає переможців у цьому турнірі. Звичайно, буде перше, друге місце. Ми зробили чотири однакових кубки, і є один великий — за перше місце. Всі команди отримають по кубку, інший кубок отримає найкращий гравець команди».

Окремо голова громадської організації зазначив, що діти мають пам’ятати, завдяки кому ми маємо незалежну державу та мирне небо над головою:

«Коли діти приходять грати в дитячу секцію футболу, вони всі хочуть грати спочатку в «Дніпрі», потім в «Манчестері», потім — в «Барселоні» та в збірній України. Нещодавно юнацька збірна України U-20 стала чемпіонами світу, збірна грала… А я питаю у дітей: де грає донецький «Шахтар»? Грає в Харкові. Де грає луганська «Зоря»? У Запоріжжі. А в Криму було дві команди — «Севастополь» та «Таврія». Чому так трапилося? А відповідаю: «Тому що туди прийшов «руський мір». І все — нема команд».

Теги: