У Дніпрі відкривається художня виставка, що привертає увагу до проблеми психічних розладів

Про це у прес-центрі Відкритий розповіла автор виставки, художниця та громадська діячка Ольга Ємельянова.

У Дніпрі відкривається художня виставка, що привертає увагу до проблеми психічних розладів - рис. 1

«Взагалі, я юрист за фахом і працювала по спеціальності. Коли розпочалася війна на Сході України, ще знаходилася у декретній відпустці. Замість того, щоб вийти на роботу, стала волонтером і знаходилася у складі евакуаційної бригади. Після повернення додому почала малювати. Заняття творчістю позитивно впливало на мій емоційний стан», — говорить Ольга Ємельянова.
Це перша виставка художниці. Завдяки їй Ольга вирішила привернути увагу суспільства до теми психічних розладів. Адже, за словами жінки, вона сама страждає на біполярний розлад психіки.

«Я не приховую цей факт. Навпаки – намагаюся говорити про це якомога більше. Адже з цього питання у нас дуже стигматизоване суспільство. Мої роботи демонструють, які емоції переживає людина у стані депресії», — говорить Ольга Ємельянова.
На виставці будуть представлені картини, написані аквареллю, олією, а також колажі та ліногравюра. До того ж експозицію доповнять блокноти художниці з колажами різноманітного формату. «Один з блокнотів я розфарбувала, коли знаходилася на лікуванні. Малюнки дуже гарно демонструють мій психоемоційний стан», — говорить художниця.
Відкриття виставки відбудеться в четвер, 6 червня, о 19.00, у галереї «Артсвіт», що знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців, 4а.

Раніше ми розповідали, що на Дніпропетровщині працює служба розшуку зниклих людей.

Теги: