У Дніпрі відкривається виставка молодої скульптури

ВМОзСк — виставка молодої скульптури. Про подію говорили з кураторками виставки Надією Отряжою та Яною Куницькою у пресцентрі каналу «Відкритий».

5 грудня у Музеї українського живопису відкривається виставка молодої скульптури. В експозиції беруть участь молоді художники-скульптори з Дніпра та інших міст України віком до 40 років.

«Крім самої виставки, глядачі зможуть побачити митців та поспілкуватись з ними. Відвідати майстер-класи та лекції від відомих українських скульпторів», — говорить Надія Отряжа

e

«Молода скульптура — це сучасне мистецтво, яке апелює саме до мозку. Звідки і наша назва — ВМОзСК. Скульптура може бути інколи незрозумілою, але завтра буде можливість зустрітися з авторами та поставити свої питання! Глядачі можуть не погодитися з майстрами, але це не так важливо. Головне, що відбувається контакт» — розповіла Яна Куницька.

До експозиції потрапили роботи 15-ти майстрів із різних міст Україні (Київ, Львів, Харків тощо), які брали участь у конкурсному відборі Школи сучасного мистецтва та дизайну ім.Вадима Сидура.

Подія відбудеться за адресою: вул. Троїцька 5-А на другому поверсі 5 грудня о 17:00

Вхід на виставку безкоштовний.

Теги: