У Дніпрі відкривається виставка, що змушує подивитися на звичні речі по-новому

4 та 5 вересня в дніпровській галереї «Артсвіт» пройде відкриття масштабної виставки “Чи дорівнює ритуал рутині?”. Представлені на ній художники пропонують подивитися на звичні речі під новим кутом. Кураторки заходу Марія Целоєва, Катерина Цигикало та Софія Короткевич розповіли у пресцентрі Відкритого чого очікувати відвідувачам.

Виставка «Чи дорівнює ритуал рутині?» відкривається вже цієї п’ятниці у галереї «Артсвіт».  Програма перших двох днів дуже насичена: екскурсії, лекції, дискусії та atrist talk від кураторок та митців з усієї країни.

«У день відкриття будуть присутні художники з різних міст України, роботи яких представлено на виставці. Також ми запросили митців із Дніпра, які охоче погодилися нас підтримати. Серед родзинок – перформанс від художника Сергія Попова. Не будемо розкривати всіх карт, але обіцяємо, що буде дуже цікаво і в п’ятницю, і в суботу», — розповідає Марія Целоєва.

IMG 1202

Митці створили арт-об’єкти, які змусять відвідувачів виставки замислитися: що у нашому житті є важливим або неважливим ритуалом, а що переходить у рутину.

photo 2020 09 03 16 35 38

photo 2020 09 03 16 35 45

photo 2020 09 03 16 34 45

«Ми хотіли показати, що деякі звичні речі в нашому житті переоцінено. Роботи будуть доволі різні – ми не обмежувалися одним жанром чи форматом. На виставці ви побачите і фотографії, і інсталяції, і відео-арт, і живопис, і класичну графіку. Усе різне, але дуже гармонійно сплітається в один наратив», — говорить Софія Короткевич.

IMG 1208

Виставка втілена в межах Програми резиденції галереї «Артсвіт» за підтримки Українського культурного фонду. Триватиме вона до 25 вересня. Щоб потрапити на відкриття в суботу, треба завчасно зареєструватися, адже у зв’язку з карантином кількість присутніх обмежена. У п’ятницю ж вхід вільний.

«Побувати на екскурсії зможе кожен, не дивлячись на обмеження, адже ми вирішили провести ще й онлайн-екскурсію. Переглянути її можна буде на сторінці галереї «Артсвіт» у Фейсбук. Там же і дізнатися всю необхідну інформацію», — коментує Катерина Цигикало.

IMG 1215

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі обрали переможців конкурсу соціальної реклами «Крик»: про що хотів сказати автор кращої роботи | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , , ,