У Дніпрі відзначають День українського добровольця

Три роки тому офіційно стали відзначати День українського добровольця. До прес-центру Відкритого завітали люди, що пішли на фронт аби захистити Батьківщину. 

IMG 4021

У 2014 році, коли на сході України розгорнулись бойові дії, багато людей пішли захищати свою землю за покликанням серця. У той час почали активно формулюватись добровольчі батальйони, до яких вступали безліч людей.

Руслан Сергійчук почав свій шлях добровольця з Революції Гідності. Коли чоловік повернувся зі столиці до Дніпра, зрозумів, що потрібен Батьківщині. Він був координатором блокпостів, волонтером, потім пішов служити до добровольчого підрозділу «Азов» у Маріуполі. На службі отримав поранення і наразі активно займається громадською роботою та волонтерською діяльністю.

«Ми не ховаємось та йдемо захищати землю, бо ми потрібні державі!», — каже Руслан.

IMG 4020

Раніше Владислав Куреленко працював менеджером. Та після подій початку 2014 року вирішив обороняти Батьківщину. Не маючи військового досвіду та незважаючи на деякі проблеми зі здоров’ям, Владислав вступив до 5-го батальйону «Правого сектору» та служив у селищі Піски, що біля Донецьку.

За словами представників добровольчого руху, з роками люди почали все менше приділяти увагу добровольчим підрозділам. На жаль у Дніпрі – найпатріотичнішому місті України, обмежені пільги для добровольців. Для того, щоб довести свою участь у бойових діях, потрібно провести копітку роботу з документацією.

Нагадаємо, у Дніпрі відзначають День добровольца.

Теги: