У Дніпрі відзначають День українського добровольця | Відкритий

У Дніпрі відзначають День українського добровольця

Три роки тому офіційно стали відзначати День українського добровольця. До прес-центру Відкритого завітали люди, що пішли на фронт аби захистити Батьківщину. 

У 2014 році, коли на сході України розгорнулись бойові дії, багато людей пішли захищати свою землю за покликанням серця. У той час почали активно формулюватись добровольчі батальйони, до яких вступали безліч людей.

Руслан Сергійчук почав свій шлях добровольця з Революції Гідності. Коли чоловік повернувся зі столиці до Дніпра, зрозумів, що потрібен Батьківщині. Він був координатором блокпостів, волонтером, потім пішов служити до добровольчого підрозділу «Азов» у Маріуполі. На службі отримав поранення і наразі активно займається громадською роботою та волонтерською діяльністю.

«Ми не ховаємось та йдемо захищати землю, бо ми потрібні державі!», — каже Руслан.

Раніше Владислав Куреленко працював менеджером. Та після подій початку 2014 року вирішив обороняти Батьківщину. Не маючи військового досвіду та незважаючи на деякі проблеми зі здоров’ям, Владислав вступив до 5-го батальйону «Правого сектору» та служив у селищі Піски, що біля Донецьку.

За словами представників добровольчого руху, з роками люди почали все менше приділяти увагу добровольчим підрозділам. На жаль у Дніпрі – найпатріотичнішому місті України, обмежені пільги для добровольців. Для того, щоб довести свою участь у бойових діях, потрібно провести копітку роботу з документацією.

Нагадаємо, у Дніпрі відзначають День добровольца.

Теги:

Оцените этот материал: