У Дніпрі вперше пройде турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Ліга майстрів»

6 грудня у  Дніпрі пройде турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Його  організовує ГО «Ліга майстрів» у Дніпровському державному цирку. Як готуються майбутні чемпіони та що очікувати від свята спорту, розповіли на пресконференції у студії «Відкритого». 

Змішані єдиноборства в Україні – новий вид спорту. Але він вже встиг зайняти гідне місце серед бійців та поціновувачів бойових мистецтв.

У Дніпрі цього року пройде перший турнір зі змішаних єдиноборств ММА, в якому братимуть участь як професіонали, так і аматори з різних куточків України. Організатори обіцяють захоплююче видовище. Які будуть ще сюрпризи, президент громадської організації «Ліга майстрів» Сергій Самойленко, не розповів. Але наголосив, що  вони точно будуть.

sport

Наразі триває реєстрація на участь у турнірі. Організатори змагання сподіваються на велику кількість учасників та гостей.  Також віцепрезидент професійної ліги зі змішаних єдиноборств ММА PRO Сергій Кучерук переконаний, цей турнір матиме успіх та підкорить серця спортсменів і вболівальників.

Квитки на свято спорту  «Ліга майстрів» вже у продажу.

 

 

 

Теги: