Як долучитися до безкоштовних занять з першої домедичної допомоги у Дніпрі

У Дніпрі проводять безкоштовні заняття з першої домедичної допомоги. Як долучитися до курсів та скільки часу потрібно виділити, говорили у пресцентрі Відкритого.

Як долучитися до безкоштовних занять з першої домедичної допомоги у Дніпрі - рис. 1

17 вересня 2021 у Дніпрі пройшов Тренінг з надання першої домедичної допомоги, який організував БФ «Помагаєм» за підтримки інструкторів ГО MedCorp.

«Ми періодично проводимо такі безкоштовні тренінги з надання першої домедичної допомоги. Плани наступних ми оголошуємо зазделегідь. Якщо учасники мають бажання та можливість, залишають будь-який благодійний внесок. Ці гроші ідуть на загальний збір Благодійного фонду для дітей з ДЦП», — розповіла менеджерка із залучення ресурсів БФ «Помагаєм» Галина Ляшко.

«На кожному тренінгу з надання першої домедичної допомоги ми спочатку спростовуємо існуючі фейки, бо багато людей мають недостовірну інформацію стосовно домедичної допомоги, яка може навпаки нашкодити. Ми створили чатбот http://t.me/MedicalCorps_bot і в ньому кожен може задати питання по допомозі та отримати фахову відповідь.

Зазвичай, під час навчання учасники отримують знання з надання першої допомоги, а саме:
— Необхідні дії в екстрених випадках, як зупинити кровотечі
— Як допомогти при термічних травмах від високих і низьких температур
— Як розпізнати симптоми інфаркту міокарда, інсульту і астми
— Яка необхідна допомога при гострій алергії і асфіксії
— Перша допомога при отруєнні, судомах, епілепсії, травмах, переломах, вивихах, ударах», — пояснив керівник ГО MedCorp, інструктор з надання першої домедичної допомоги Олексій Турчак.

Більше у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Бегун пробежал 225 километров с Днепра до Харькова менее, чем за двое суток.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,