У Дніпро повертається великий футбол

Хто зараз є лідером збірної України з футболу, — про це у прес-центрі Відкритого розповів спортивний журналіст, керівник українського футбольного порталу «Поза грою» Михайло Дроздов та керівник футбольного сайту «Причал» Олександр Скляр.

За словами керівника українського футбольного порталу, проведення матчу збірної України з командою Нігерії у Дніпрі посприяє тому, щоб народ згадав, що у Дніпрі можуть бути великі футбольні події.

У Дніпро повертається великий футбол - рис. 1

«Останнім часом життя у нашому місті не було насичене футбольними святами. Команда «Дніпро» знаходилася в нижчих лігах, тому населення почало трохи відвикати. Але зараз команда вийшла у прем’єр-лігу», — розповів спортивний журналіст.

Як прокоментував Олександр Скляр, лідера в збірній України немає, але в цьому і є сила.

«Раніше дуже сильно команда залежала від декількох футболістів. На певному етапі вона будувалася навколо Сергія Реброва, Андрія Шевченка, пізніше були інші лідери, потім з’явилися Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко. Це багато в чому звужувало тактичні моменти, але зараз ситуація зовсім інша», — говорить керівник футбольного сайту «Причал».

«На фоні Андрія Ярмоленка та Євгена Коноплянки у команді з’явилися молоді хлопці, які показують гарну гру. Це Віктор Циганков та Олександр Зінченко.  Саме вони є майбутнім нашої збірної», — додав Михайло Дроздова.

Раніше ми розповідали, як часто пенсіонери з Дніпра виграють в судах.

Теги: