У Дніпропетровській області можлива легалізація браконьєрства

Протягом двох років під час кожного сезону полювання постає питання легального браконьєрства у Дніпропетровській області. Про це розповіла у прес-центрі Відкритого екологиня, голова громадського формування «ЕкоПатруль» Дніпропетровської області Тетяна Лампіка.

 

За словами екологині, товариство мисливців та рибалок Магдалинівського району не визнає існування Приорільського заказника по причині відсутності межі, що не внесена «в натуру». Тетяна навіть продемонструвала повний пакет оригінальних документів від Міністерства екології та природних ресурсів України, картографічні матеріали, де визначена вся територія заказника. Також експертка послалася на Указ президента України Леоніда Кучми про створення Приорільського заказника у 1998 році.

DIP 1191

«На території Дніпропетровської області, в Магдалинівському районі існує Приорільський заказник, де полювання заборонено. Дуже велика кількість людей, простим способом або екологічним, сім’ями виїжджають на територію таких степів або лісів і можуть відпочивати кемпінгом або з наметом, бо там чиста вода, ліс, свіже повітря. Але під час відкритого сезону загрозою є мисливці. Виходом із цієї ситуації є звернення до Дніпропетровської обласної ради та лісового господарства. Мета — забрати та скасувати договір користування мисливськими угіддями на території Магдалинівського району», — зауважила Тетяна Лампіка.

 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що активісти Дніпра проводять розслідування по приватних стоянках.

Теги: