Всеукраїнська ініціатива «Індекс благополуччя молоді» у Дніпрі

«Індекс благополуччя молоді» – це всеукраїнський проєкт, який допомагає оцінити основні сфери життя молоді в різних містах України. Долучився до ініціативи і Дніпро. Про це розповіли у пресцентрі Відкритого керівник проєкту Юрій Ланний, заступниця керівника Єлизавета Балачіна та координаторка молодіжного центру «STRUM» Катерина Галащенко.

Протягом місяця, з 24 листопада до 24 грудня, молодь Дніпра могла пройти опитування та оцінити різні сфери життя в Дніпрі. Зокрема, питання стосувалися освіти, здоров’я, економічних можливостей, участі у політичному та громадському житті, інформаційних та комунікаційних технологій, безпеки та захищеності. Люди, віком від 14 до 35 років, відповідали на запропоновані питання онлайн або брали участь у вуличних опитуваннях.

«Результати цього опитування та визначення індексу допоможуть нам та нашій міській раді визначити напрямки, на які варто звернути увагу для розвитку молодіжної політики в Дніпрі», — коментує Юрій Ланний.

Всеукраїнська ініціатива «Індекс благополуччя молоді» у Дніпрі - рис. 1

«До проєкту залучені й інші міста України: Львів, Кременчук та Миколаїв. Дніпро приєднався до ініціативи цього року – 24 листопада. Результати опитувань ми будемо обробляти по їх завершенню – 24 грудня. А індекс зможемо отримати, орієнтовно, у лютому», — розповідає Єлизавета Балачіна.

Всеукраїнська ініціатива «Індекс благополуччя молоді» у Дніпрі - рис. 2

«Сучасна молодь сьогодні має безліч можливостей. Головне – не бути байдужим. Якщо є бажання чимось займатися, дотримуватися активної життєвої  позиції, то є дуже багато громадських організацій, молодіжних центрів, просто груп активістів, які об’єднуються за інтересами. Повторюю, головне – це небайдужість і бажання», — переконана Катерина Галащенко.

Всеукраїнська ініціатива «Індекс благополуччя молоді» у Дніпрі - рис. 3

У молоді Дніпра є ще два дні (до 24 грудня), аби встигнути взяти участь в опитуванні. Займає це всього 15 хвилин часу. Якщо вам від 14 до 35 років, то ви можете зайти на сайт Дніпровської міської ради у розділ опитувань, зареєструватися та відповісти на запитання. Важливо, що за його проходження, кожна молода людина отримує 100 балів, які потім може обміняти на цінні подарунки від партнерів проєкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре митинговали против министра образования Шкарлета | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,