У навчанні в США немає недоліків, — дніпровська студентка

Українські студенти мають можливість безкоштовно навчатися за кордоном. Для цього існує безліч міжнародних програм. Про свій досвід в Америці розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська студентка Ольга В’юн.

Для українських студентів є безліч можливостей навчання за кордоном. Серед них програма «Global UGRAD». Брати участь у ній можуть молоді люди старше 18 років на першому-третьому курсі навчання у ВНЗ. Завдяки їй студенти можуть безкоштовно отримувати освіту в університетах і коледжах Америки. Учасники програми – це не тільки відмінники, а й громадські активісти, волонтери, молодь з лідерським потенціалом.

Для участі студенти мають успішно пройти три етапи: подача заявок (два листи і характеристика з місця навчання), іспит з англійської мови та інтерв’ю з посольством Америки в Україні.

«Інтервю було англійською. Тож рівень мови має бути середній, не нижче. Темп співбесіди дуже-дуже швидкий. Тобто у вас є 15 хвилин, щоб розповісти про себе і розказати посольству, чому саме ви повинні стати учасником цієї програми», розповідає Ольга.

IMG 4370

Під час перебування в США, учасники програми знайомляться з культурою країни, займаються волонтерством та відкривають для себе особливості навчання в американських університетах і коледжах.

«Навчання суттєво відрізняється від українського. Лекції нам дають читати додому. За об’ємом вони можуть сягати понад 100-200 сторінок. Усе, звісно, англійською. Найбільше мені подобалися уроки акторської майстерності, бо проходили вони в театрі. Усього для вивчення я мала п’ять предметів», — ділиться досвідом студентка.

Живуть студенти в гуртожитках. Умови для життя, як розповідає Ольга В’юн, більше ніж просто гідні. Якщо говорити про школярів, а не студентів, то програми обміну для них, найчастіше, представляють собою життя в американській родині.

На запитання «А чи є в навчанні за кордоном недоліки?», — Ольга впевнено відповідає, що ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Перед праздниками в Днепре откроется павильон ботсада ДНУ: что там будет | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,