Волонтери, які допомагають птахам у приватних будинках чекають на правки закону

Волонтери, які допомогають птахам, чекають на можливість узаконити свою діяльність. Про це в інтерв’ю Відкритому розповіла дніпрянка Вероніка Конькова, яка лікує птахів вже багато років.

Закон #2351 забороняє утримувати в квартирі диких тварин: отруйних змій, хижих птахів, а також всіх тих, що занесені до Червоної книги.

«Це дуже потрібний закон, який захистить тварин та птахів від знущання, однак цей документ діє також і на тих, хто допомагає птахам. В Україні немає державних реабілітаційних центрів для диких птахів. Є тільки приватні, що існують на власні кошти або на благодійні внески. За новим законом всі такі центри повинні зареєструватися, як юридичні особи і не існувати на приватних територіях. Щоб врятувати діяльність волонтерів, необхідно внести уточнюючі правки та узаконити реабілітаційні центри і притулки для диких птахів, які розташовуються у будинках та квартирах самих волонтерах. Ми звернулись до урядовців і чекаємо на правки в найближчий час», — розповіла Вероніка Конькова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Центр допомоги Дніпропетровської області шукає приміщення для розширення

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,