У вересні цього року курс долару у Дніпрі буде більше, ніж зараз | Відкритий

У вересні цього року курс долару у Дніпрі буде більше, ніж зараз

Про основні фактори, які впливають на курс долару, у прес-центрі Відкритого розповіли заступник декана факультету публічного управління та адміністрування ДРІДУ Національної академії державного управління при Президентові України Кирило Огданський та президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Володимир Косюга.

За словами заступника декана факультету публічного управління, найголовнішим фактором впливу на курс долару восени є початок опрацювання Верховної Ради.

«Залежно від того, яким чином Рада працюватиме під час свого скликання, відповідно, ми будемо бачити перші рухи та напрями. Від цього залежить, чи Україна буде покращувати свої економічні стосунки з іншими країнами, чи погіршувати. Але показник цього ми побачимо не одразу», — розказав Кирило Огданський.

Президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» додав, що, окрім формування бюджету, на курс гривні буде впливати кон’юнктура зовнішніх ринків. Зараз ми не знаходимось на стадії критичного падіння чи зростання гривні стосовно долару.

 

«Все йде стабільно. Але попри те, що останнім часом позиція гривні зміцнилася, у вересні цього року курс долару буде більше, ніж зараз ми бачимо, тому що нам треба віддавати свої борги нашим іноземним партнерам», — додав заступник декана факультету публічного управління та адміністрування ДРІДУ Національної академії державного управління при Президентові України.

Раніше ми розповідали, що кінорежисерка з Дніпра розкрила секрет фільму «Пальто».

Теги:

Оцените этот материал: