Україна на боці Азербайджану, – дніпровський політичний оглядач

Війна за Нагірний Карабах між Азербайджаном та Вірменією триває. Якими будуть наслідки і на чиєму боці Україна розповів у пресцентрі Відкритого політичний оглядач Юрій Райхель.

Ще наприкінці вересня між Азербайджаном та Вірменією загострився збройний конфлікт. Війна за Нагірний Карабах триває і досі. Політичні експерти стверджують, що військові дії будуть тривалими. Особливо з урахуванням того, що сам конфлікт розпочався ще в 1987 році.

Росія підтримує Вірменію. Турція виступила союзником Азербайджана. На чию сторону ж у цьому конфлікті стала Україна?

Політичний оглядач Юрій Райхель говорить, що відповідь очевидна – Азербайджан виступив союзником України під час війни на Донбасі, тож тепер цей союз продовжується. Через це російський кінорежисер Сарік Андреасян звинуватив Зеленського у смерті вірменських дітей. 

IMG 2340 1

“Це момент чистої пропаганди. Сьогодні російські вірмени звинувачують всі країни, які постачають зброю в Азербайджан”, – запевняє Юрій Райхель.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Глава Красного Креста на встрече с Зеленским: Украина – одна из самых заминированных стран мира | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,