Україна відзначає День сержанта ЗСУ. Кожен солдат мріє стати сержантом.
День сержанта ЗСУ в Україні відзначається вперше. Хто такі сержанти і яка їхня роль в армії, Станіслав Пасєчник та Сергій Чабак — бойві сержанти української армії.
Кожен, хто хоч раз бачив військового, напевно, звертав увагу на його форму та погони. Але не всі знають, що означають «сніжинки» та «палички» на них. Саме ті, хто носить три «палички» на погонах, святкують 18 листопада своє професійне свято День сержанта ЗСУ.
«Сержант — це основа української армії. Він має знати все про свого солдата, розуміти його психологію та вміти підтримати у будь-якій ситуації», — говорить сержант, учасник АТО Сергій Чабак.
На сьогодні військові помічають позитивні зрушення у розвитку армії: збалансоване харчування, зручний камуфляж, озброєння. Тому сподіваються, що скоро збільшиться кількість бажаючих стати до армійських лав.
«Захищати свою країну, стояти на стражі її кордонів та суверенітету — важливо та відповідально. Не дивлячись на посади та звання. Проте підвищувати свій рівень знань та умінь необхідно. Тому від солдата до офіцера — всі мають вчитися не тільки на практиці, в бою, а й на військових кафедрах. Адже, кожен солдат мріє стати сержантом, а кожен сержант — офіцером», — зауважив Станіслав Пасєчник, учасник АТО.
Війна навчила програмістів, вчителів, медиків воювати. Війна зробила з пересічного громадянина — воїна. Та військовий це не тільки воїн — це професія, тривала робота над собою. Сержанти ЗСУ — приклад для рядових та опора для офіцерів.
Вітаємо зі світом усіх причетних!
Теги: