В день виборів у Дніпрі задіють весь особовий склад рятувальників

«Протидія надзвичайним ситуаціям, які можуть виникнути в день позачергових виборів до Верховної Ради України», — про це у прес-центрі Відкритого розповів заступник начальника Дніпровського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Старостенко.

В день виборів у Дніпрі задіють весь особовий склад рятувальників - рис. 1

«З понеділка наші підрозділи переведені на посилений варіант несення служби: задіяно майже весь особовий склад, а також залучені резервні підрозділи. Вже проведено інструктажі та зроблена велика робота щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій у місті Дніпро, а саме — на виборчих дільницях та самих об’єктах, де вони розміщені», — говорить Сергій Старостенко.

За статистикою, яку навів експерт, у Дніпрі для проведення виборів задіяно 272 об’єкти, всього ж маємо 440 виборчих дільниць.

«Інспекторським складом нашого управління проведені інструктивні наради на всіх окружних виборчих комісіях. Також проведено інструктажі з головами виборчих дільниць. Перевірено вимоги пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту на об’єктах. Надано усі необхідні роз’яснення. До речі, було багато запитань щодо організації евакуації людей», — продовжує Сергій Старостенко.

Як наголосив експерт, при виявленні підозрілого предмету слід телефонувати за телефонами 101 або 102.

 

Також Сергій Старостенко розповів про те, що останнім часом у Дніпрі росте статистика пожеж.

«За 2019 рік по Дніпру зареєстровано 938 пожеж. За останні два тижні ми ліквідували 86. Є одна загибла та два постраждалих. Врятовано п’ять осіб», — додав експерт.

Раніше ми розповідали, за яке порушення на виборах можуть ув’язнити на термін до семи років.

Теги: