В Дніпрі експерт з фен-шуй назвала несприятливі дні у березні

Сьогодні у прес-центрі Відкритий експерт і практик фен-шуй, дипломований майстер Академії Фэн-Шуй Гранд Мастера Яп Чен Хая Наталя Журавель розповіла, яким буде перший місяць весни згідно стародавньої китайської науки про потоки енергій.

«Весна пов’язана з вітром. Вітер – це печінка. Китайська медицина твердить, що в цей час важливо виключити переїдання і посилити фізичні навантаження. Тоді людина зможе вдихнути повними грудьми і насолодитися енергією весни. За східним гороскопом, у цьому році березень – це місяць вогняного кролика. Інський вогонь у небі діє як дороговказ. Наприклад, якщо ви у пошуках вчителя і готові отримувати нові знання, то ви його знайдете. Також можете відкрити в собі нові таланти та можливості», — розповідає Наталя Журавель.

IMG 3191

За словами експерта, з 5-го по 28-е березня — період ретроградного Меркурію. Тому буде важко сконцентруватися. Знадобиться докладати більше зусиль у вирішенні справ, ніж потрібно. Цей час не найкращий для нових проектів та заступання у нову посаду, бо ми схильні робити більше помилок. Також у березні не варто ставитися дуже вимогливо до школярів. З іншого боку, це прекрасний період, щоб завершити важливі справи. Навіть можна продати залежаний товар.
Несприятливі дні у березні – 5, 9, 13, 21, 25, 27.

Несприятливі напрямки для переїздів та подорожей – південний захід, північний схід та північ. Ці сектори в домі теж вважаються несприятливими.

Раніше ми розповідали, що у Павлограді переселенців загнали у кут підняттям тарифів на комунальні послуги.

Теги: