В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням

У Дніпрі  оголосили про старт тренінгів, спрямованих на вивчення міжнародного досвіду ідентифікації, інтерв’ювання, експертизи, медико-правового документування, заснованих на принципах Стамбульського протоколу. Кого та яким чином навчатимуть міжнародні фахівці, розповідали у пресцентрі телеканалу «Відкритий» директор ГО «Правозахисна Група «СІЧ» Дмитро Рева та менеджер з адвокації ГО Форпост Антон Мороз. 

До уваги лікарів, юристів, психологів та журналістів, які працюють у сфері боротьби з тортурами пропонують тренінг з медико-юридичної документації катувань за стандартами Стамбульського протоколу.

В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням - рис. 1

«Курс розпочнеться з введення в проблематику для всіх зазначених фахівців. Навчання відбудеться в перші два тижні вересня в онлайн-форматі,» — розповідає Антон Мороз.

Провідні міжнародні тренери  DIGNITY — Danish Institute Against Torture та Тбіліського державного медичного університету проведуть двотижневе навчання в онлайн-форматі.

Для участі в навчанні необхідно заповнити анкету, яка розміщена на інтернет-ресурсах ГО «Правозахисна група СІЧ» та ГО «Форпост». Організатори планують навчити близько сотні спеціалістів, які стикаються з проблемами катування.

В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням - рис. 2

«Основні лекції будуть надані слухачам в записі, до них можна буде повернутися при необхідності, а live sessions з тренерами пройдуть або у вечірні години, або у  вихідні дні. Відбір учасників буде проводитися за принципом професійної відповідності та максимальної дотичності до проблеми», — сказав Дмитро Рева. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дела Майдана: в столице Украины будут судить беркутовцев из Днепра и Киева 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,