Вбивча весна: дніпровський лікар про сезонну алергію

Уже зовсім скоро розпочнеться сезон весняної алергії. У цей період хворим рекомендовано менше перебувати на вулиці. Особливо з 10-ої до 15-ої години дня – у пік цвітіння. Позбутися від пилку можна завдяки душу та пранню одягу, який не бажано сушити на вулиці.

Про причини появи алергії та методи боротьби з нею розповів у пресцентрі Відкритого гомеопат із Дніпра Леонід Парахнич. 

Від весняної лихоманки, кажуть лікарі, з кожним роком страждає все більше людей. Причини – слабкий імунітет, неправильне харчування та низький рівень стресостійкості.

Медикаментозне лікування є індивідуальним, а от загальні рекомендації полягають у дотриманні водного балансу та раціональному харчуванні.

«По можливості треба виключити з раціону продукти, які найбільше сприяють підвищенню алергізації: цитрусові, шоколад, чорну каву, ковбаси, копченості, сири, морепродукти», — каже Леонід Парахнич.

Вбивча весна: дніпровський лікар про сезонну алергію - рис. 1

Також гомеопат радить: «У період алергії не використовуйте антиперспіранти. З потом виділяється велика кількість токсинів, а коли ми їх блокуємо – кудись цим токсинам треба діватися. Тож вони залишаються в організмі».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Сквер на левом берегу Днепра обновят: появятся качели и сакуры | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , ,