Вегетаріанство: про плюси та мінуси розповіла дієтологиня з Дніпра

Про переваги вегетаріанства говорили у персцентрі телеканалу «Відкритий» з дієтологинею Дариною Лєвих. 

Про вегетаріанство, як особливу систему харчування говорять давно та багато. Це стиль життя, при якому  виключається вживання продуктів тваринного походження.

«Розрізняють декілька видів вегетаріанства — веганство, лакто-вегетаріанство, лакто-ово-вегетаріанство. У першому випадку люди відмлвляються від  м’яса, риби, яєць І роблять вони це з етичних міркувань, тому більшість веганів не носять хутро і шкіру, купують не тестовану на тваринах косметику. Лакто-вегетаріанці дозволяють собі вживати молочну продукти. А лакто-ово-вегетаріанство дозволяє включати в меню крім овочів ще і яйця, молоко та  мед. Він викликає найменшу кількість суперечок серед лікарів. Адже  лакто-ово-вегетаріанство не лише корисно для здоров’я, а і здатне позбавити людину низки хвороб і попередити», — розповідає Дарина Лєвих. 

Вегетаріанство: про плюси та мінуси розповіла дієтологиня з Дніпра - рис. 1

 

Щоб стати вегетаріанцем необхідно спершу з’ясувати для чого це потрібно. Потім порадитися з лікарями, сдати аналізи, а вже потім змінювати харчування. Це важливо для здоров’я людини. Бо не усім підходить такий спосіб харчування. Не кожен організм готовий сприймати виключно овочі без м’яса.

«Люди мають розуміти, що будь-які експерименти з харчуванням можуть зашкодити здоров’ю. Тому до всього варто підходити виважено. І якщо вже ви відмовляєтеся від м’яса, то не варто компенсувати його відсутність булочками або цукерками. Здоров’я це не додасть», — говорить дыэтологиня. 

Фахівці зазначають, що  повноцінне харчування можливе і без м’яса. Проте  молоко і молочні продукти, рибу і яйця не слід виключати з раціону людини, адже вони забезпечують нас життєво необхідними поживними речовинами: білками, кальцієм, залізом, вітамінами В12 і D. Особливо в період, коли у світі панує пандемія коронавірусу, важливо обрати збалансоване харчування. щоб підтримати свій організм.

 

Теги: