Відомий травматолог лікарні імені Мечнікова розповів, як рятував поранених

Про досвід та нагороду Ордена Святого Пантелеймона у прес-центрі Відкритого розповів завідувач відділення травматології та ортопедії обласної лікарні імені Мечникова Іван Жердєв.

За словами відомого травматолога, він працює в лікарні імені Мечникова більше ніж 40 років, понад 30 років —  завідувачем відділення травматології та ортопедії.

«В мене звичайна біографія, після середньої школи закінчив медичний інститут, відслужив в армії лікарем, після повернення працював у другій міській лікарні. У 1983 році вступив до клінічної ординатури на кафедру ортопедії й травматології нашого інституту. У 1985 закінчив навчання і з 1986 року по теперішній час завідую травматологічним відділенням лікарні імені Мечникова», — прокоментував  Іван Жердєв.

IMG 3275

Іван Жердєв розповів, що лікарня імені Мечникова перша зіткнулася з бойовими травмами.

«На початку було складно, тому що ніколи не стикалися з такими ушкодженнями. Травми від бойових дій пов’язані не тільки з нашим опорно-руховим апаратом. За ці роки лікарня імені Мечникова прийняла близько 3000 поранених. У більшості з них травми опорно-рухового апарата. Через мої руки пройшло більш як 600 поранених і це не тільки основне лікування, але і подальше відновлення, в яких беруть участь всі відділення лікарні. Тому треба сказати, що це заслуга не тільки відділення травматології та ортопедії, це велика комплексна робота», — додав лікар.

 

Завідувач відділення травматології та ортопедії обласної лікарні імені Мечникова розповів про окремий випадок, який він запам’ятав назавжди.

«З важкою травмою до нас надійшов Дмитро Ярош. Ми його оперували спільно з нашим завідувачем судинної нейрохірургії. Спочатку відновили плечову артерію, потім прооперували. Ми ним займалися впродовж трьох місяців. Зараз він повністю реабілітований і активно працює».

Раніше ми розповідали, про український інститут національної пам’яті у Дніпрі: формування української ідентичності на сучасному етапі.

Теги: