Як реагує нерухомість Дніпра на карантин


Карантин в Україні змінив звичний ритм життя. Та чи вплинув він на купівлю і продаж нерухомого майна, про це розповіли фахівці з нерухомості у пресцентрі телеканалу «Відкритий».

На початку карантинних обмежень, коли економіка та настрої у суспільстві були неясними, ринок нерухомості трохи просів. Це стосується як оренди так і продажу. Квартири, які раніше здавалися подобово, перестали бути цікавими для громадян. І власники змушені були здавати їх довгостроково.

«Це пов’язане з тим, що люди перестали подорожувати. Закрилися готелі, хостели тощо. Оредодавці наповнили ринок додатковим житлом. Відповідно, ціни знизилися,» — розповідвє керівник відділення фахівців нерухомості України Валерій Заіка. 

Сегмент нерухомості, який пов’язаний з виробництвом, також особливо не змінився. Ціни зилишилися на тому самому рівні, що і до карантину. А от попит збільшився. Як зазначають експерти, підприємці тепер віддають перевагу купівлі приміщень, ніж оренди.

«Через нестабільну ситуацію в світовій економіці та карантин, люди воліють мати власну нерухомість. Бо оренда не завжди виправдовує очікування. Та і орендодавці зачасту не зважають на карантин та неспроможність заплатити за оренду приміщення,» — говорить голова ради підприємців ринку нерухомості Сергій Логутенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суровые методы: во время реконструкции площади Шевченко повредили дом-музей Яворницкого (ФОТО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,