Військова освіта: бажаємо здоров’я, пані та панове офіцери

Про військову кафедру та перспективи освіти говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

У Дніпрі склали військову присягу на вірність українському народу новоспечені офіцери запасу. Це експерементальний курс, на якому навчалися ветерани російсько-української війни, волонтери, депутатка міської ради.

«Кафедра військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна здійснює підготовку офіцерів для структурних підрозділів Держспецтрансслужби та органів військових сполучень Збройних Сил України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» з терміном навчання чотири роки на основі конкурсного відбору з найбільш підготовленої до навчання молоді,» — розповідає заступник начальника кафедри Сергій Істін. 

Військова освіта: бажаємо здоров'я, пані та панове офіцери - рис. 1

Спеціальності, які можна освоїти на кафедрі досить цікаві та важливі у військовій справі. Це і галузеве машинобудування — застосування військових частин і підрозділів механізації відновлення та будівництва об’єктів національної транспортної системи; будівництво та цивільна інженерія — застосування військових частин і підрозділів із відновлення та будівництва штучних споруд на об’єктах національної транспортної системи.

«Навчатися було цікаво. Особливо в тій частині, де ми вивчали техніку та зброю. Хоча, стройова підготовка також стала достатньо захопливим досвідом. Кожен українець має проходити військову кафедру. Особливо, в час, коли наша країна знаходиться в стані війни. Адже у будь-який момент Збройним силам знадобляться знання кваліфікованих військових,» — сказала майбутня офіцер Юлія Дмитрова. 

Військова освіта: бажаємо здоров'я, пані та панове офіцери - рис. 2

Цікаво, що цього року присягу приймали і військові, які пройшли бойові дії. І мають військовий досвід.

Військова освіта: бажаємо здоров'я, пані та панове офіцери - рис. 3

«Було приємно спостерігати, як військові, випускники кафедри, які пройшли війну і воювали за Україну, вперше складають Військову присягу на вірність українському народу», — розповів волонтер та випускник військової кафедри Дмитро Кондріков. 

Теги: