Водія, який насмерть збив жінку у 2015 році, досі не покарано: родичі прагнуть справедливості

Сьогодні в медіа-центрі телеканалу «Відкритий» відбулася пресс-конференція щодо резонансної ДТП, яка сталася ще у березні 2015 року: водій насмерть збив жінку і його досі не покарано. 

Загиблу Вікторію Фоміну і родичі, і друзі, і колеги згадують дуже гарною людиною. Не дивлячись на життєві негаразди, вона завжди залишалась доброю та могла знайти підхід до будь-кого. Жінка 30 років працювала вчителем у 1 школі Дніпра. Потім вийшла на пенсію, але покликання не полишила навіть тоді: залишилась працювати вчителем-вихователем. Життя Вікторії трагічно обірвалося 21 березня 2015 року.

До пресс-центру завітали родичі загиблої — рідний брат Володимир Гриценко та двоюрідна сестра Ангеліна Колесник, які прагнуть не лише справедливого покарання для водія, але й правдивого викладу історії, в якій загинула їх родичка.

Водія, який насмерть збив жінку у 2015 році, досі не покарано: родичі прагнуть справедливості - рис. 1

«21 березня 2015 вона йшла від магазину додому і не дійшла буквально 200 метрів. Выкторія стояла на рельсах, коли її збив Volkswagen і на швидкості втік. Він навіть не гальмував, бо гальмівного шляху не було. Знайшли його тільки зранку. Сестра ж загинула на місті пригоди»— згадує Ангеліна Колеснік

За словами Ангеліни, їхня родина сподівалася на українське правосуддя. Спочатку була хоч і примарна, але надія на те, що винного покарають. Тим часом минуло вже 4 роки, та ніякої справедливості не домоглися.

Рідний брат загиблої припускає, що водій міг бути у нетверезому стані: зазначає, що трагедія сталася саме напередодні його дня народження, і він начебто вже тоді почав святкувати. Це твердження виникло не з порожнього місця. За свідченнями пасажира Volkswagen, винуватець ДТП того вечора запросив його «попити пива». Також пасажир зазначав, що водій помітив жінку на рельсах, але не встиг загальмувати, бо вона зненацька змінила траекторію руху. Проте Володимир не вірить цим свідченням. 

Водія, який насмерть збив жінку у 2015 році, досі не покарано: родичі прагнуть справедливості - рис. 2

«Це дуже зручна версія для адвокатів та поліції, бо можна сказати, що водій просто не міг вчасно зупинитися не тому, що він надто піздно помітив жінку, а тому що вона змінила напрямок руху. Але ми добре знали свою сестру: вона в житті була не «бігаючою» людиною. А останнього разу, коли я її бачив живою, в неї дуже боліли коліна, тож бігати туди-сюди вона просто не могла. Безпосередній очевидець події зазначав, що водій навіть не намагався гальмувати, а після того, як збив жінку, лише додав газу та втік з місця ДТП. Проте цю людину не викликали для надання свідчень у суді стверджуючи, що він не бажає нічого казати. А за даними слідства, водій після того, як сбив людину, просто сховав автомобіль в одному з гаражних кооперативів та продовжив святкування у нічному клубі. Однак після всього цього йому приписали лише 286 статтю Кримінального кодексу України («Порушення правил безпеки дорожнього руху») та засудили до двох місяців нічного домашнього аресту», — говорить Володимир Гриценко. 

Наразі апеляційний суд в черговий раз повернув справу до районного суду. Проте родичі загиблої вже не мають віри у те, що ця справа може завершитися на їхню користь.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про те, що жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у кваліфікації Чемпіонату світу в ПАР.

Теги: