Як дніпрянам зміцнити імунітет за допомогою нетрадиційної медицини

У другу суботу жовтня прийнято відзначати Всесвітній день гомеопатії. У пресцентрі Відкритого розповів дніпрянам про методи лікування та профілактики захворювань за допомогою альтернативної медицини гомеопат Леонід Парахнич.

Що таке гомеопатія і як вона працює відповісти не складно, але зрозуміти вже важче. Саме тому навколо неї існує багато міфів та здогадок. Такий вид альтернативної медицини передбачає лікування пацієнта за законом подібності. Тобто активні речовини гомеопатичних препаратів викликають у людини симптоми, які схожі на симптоми хвороби.

За даними ВООЗ послугами комплементарної медицини, до якої відноситься і гомеопатія, користується понад 100 мільйонів європейців. Фахівці такого профілю – це кваліфіковані лікарі з вищою медичною освітою. Вони не призначають лікування без повного обстеження пацієнта. Саме тому, за результатами лікарського огляду, кожному клієнту виписують індивідуальний препарат.

«Іноді люди не дотримуються елементарних класичних правил: достатня кількість випитої води в день, прогулянки на свіжому повітрі, підтримання свого емоційного стану, який у свою чергу впливає на імунну систему», — розповідає Леонід Парахнич.

20201006 110658 DIP 5776

Для підтримання імунітету вживайте вітамін С натурального походження. У період врожаю є багато продуктів з його вмістом: солодкий перець, капуста, лимон, обліпиха та багато інших.

Леонід Парахних поділився рецептом, який вбереже від застуд навіть у період вірусів. Для приготування «коктейлю» здоров’я знадобиться: мед, молотий імбир та лимон. Пропорції – за смаком. Залийте все кип’яченою водою, охолодженою до 60 градусів. Пийте замість чаю і не хворійте.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Введут новые ограничения: в МОЗ заявили о возможном ужесточении карантинных мер | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,