Курс гривні після травневих свят: дніпровський економіст потішив прогнозами

Перед початком травневих свят економічні аналітики прогнозували стрімкий ріст курсу долара. Проте зараз вони заспокоюють українців. Кажуть, що найближчі 3-4 місяці національна валюта буде стабільною.

Про це в пресценрі Відкритого повідомив економічний експерт із Дніпра Кирило Огданський .

Економічне пожвавлення в Україні, яке часто трапляється після свят, передбачає собою активну покупку іноземної валюти. Купують долар – росте його ціна. Проте цьогоріч експерти тішать своїми прогнозами.

«Я вважаю, що до жовтня-листопада місяця курс валюти буде такий, який запропонований в Законі України «Про державний бюджет», а це приблизно 28-29 гривень за один американський долар. Тому хвилюватися і лякатися прогнозам про «40 грн за долар» не варто», — коментує Кирило Огданський.

IMG 7944 e1620727005459

Національна валюта буде більш-менш стабільною. Пов’язано це з багатьма макроекономічними питаннями як в Україні, США, так і в цілому у світі. Зараз більшість країн переживає стан рецесії, тобто некритичний спад виробництва та уповільнення темпів економічного росту. Тож жодних глобальних коливань по відношенню до гривні не буде.

«Найбільша проблема, яка є в Україні – це не гроші, а люди. У нас дуже великий дефіцит саме людського потенціалу. Я рекомендував би українцям, перш за все, не хвилюватися за курс долара та темпи інфляції. Тому що вплинути на це ми не можемо жодним чином. Єдине, про що треба перейматися – збільшення рівня свого доходу. Зараз склалася в державі така ситуація, що будь-який спеціаліст у будь-якій сфері може отримувати більшу заробітну плату, ніж ту, що має зараз. Тож раджу шукати нові місця для заробітку і збільшувати рівень свого добробуту», — підсумовує кандидат економічних наук.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Прогнози на врожай-2021: чи буде що їсти дніпрянам і за яку ціну | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,