Як фізкультурник з Дніпра перемагає у змаганнях попри усе | Відкритий

Як фізкультурник з Дніпра перемагає у змаганнях попри усе

Про спорт, фізкультуру та силу волі говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” зі спортсменом Олексієм Бондаренко. 

Заняття спортом – справа серйозна та вимагає неабияких зусиль. Людина часто знаходить виправдання, чому не може бігати, плавати тощо. Хтось нарікає на брак часу,  дехто на складність виконання фізичних вправ або ж на погане самопочуття. Олексій Бондаренко 25 років займається фізичною активністю. Бокс, велосипед, плавання, біг – далеко не все, у чому пробував себе спортсмен.

“Я називаю себе фізкультурником. Адже між професійним спортом та фізкультурою є велика різниця. Фізкультура – це фізичні вправи для здоров’я, підтримання форми та гарного самопочуття. А спорт – це тяжка праця для досягнення високих результатів та поставлених цілей,” – розповідає Олексій.

Спортсмен щоразу долає нові висоти. То пробує себе на лижах, то їде на велосипеді 168 кілометрів до Запоріжжя і назад. І хоч до параолімпійської збірної Олексій не потрапив, намагається бути переможцем у власному житті та у різних видах спорту.

“Важливо не сидіти на місці. Мінімальні прогулянки, плавання або ж просто руханка додадуть гарного настрою та здоров’я. Це необхідно для гарного самопочуття, та запобігає депресіям”, – говорить Олексій Бондаренко.

Попри протез на нозі, Олексій Бондаренко не полишає тренувати дітей з боксу. Їздити на велосипеді, плаває та приймає участь у змаганнях з триатлону. Ні карантин, ні будь-які інші перешкоди, не стають на шляху до заняття спортом. Бо рух – це життя. І якщо ви пустите спорт до свого життя, воно неодмінно заграє яскравими фарбами. У цьому переконаний чемпіон по життю Олексій Бондаренко.

Теги: , ,

Оцените этот материал: