Як не впасти в депресію від новин про коронавірус: психологи Дніпра дають поради – Відкритий

Як не впасти в депресію від новин про коронавірус: психологи Дніпра дають поради

Про паніку та як її позбутися, говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з психологинею Лесею Пінчук. 

Під час карантину, який спричинив коронавірус, люди почали відчувати тривогу. Вона викликана страхом сметрі, зараження та побоюваннями перед невідомим вірусом.

“Для початку людина має відповісти на питання – навіщо читати і дивитися новини, в яких йдеться про коронавірус? Адже можна переключитися на щось позитивне і менш травматичне для психіки,” – розповідає психологиня Леся.

 

Поки дорослі та діти мають можливість бути вдома, варто зосередитися на спілкуванні. Приділити час перегляду фільмів, читанню книжок. Спеціалісти радять дослухатися до лікарів, виконувати їхні рекомендації та утримуватися від нагнітання ситуації.

“Якщо вже ви впали у стан паніки, то варто звернутися до спеціаліста. Або озвучити свої страхи і спробувати перевести цей страх у площину сміху і гумору. Адже гарний настрій – це запорука здорового глузду та психічного здоров’я,” – говорить Леся Пінчук.

Дніпрянам варто звернути увагу на досвідчених лікарів, які чітко та зрозуміло розповідають про вірус. А також, використовувати критичне мислення. І головне, на що акцентують увагу психологи – дотримуватися правил особистої гігієни. Мийте руки частіше, уникайте масового скупчення людей, залишайтеся вдома, якщо відчули перші симптоми недуги.

Будьте здорові!

 

Теги:

Оцените этот материал: